Zawody Garmin MTB Series to cykl imprez organizowanych dla miłośników błota, pyłu, głębokiego piasku, dużych kamieni i stromych zjazdów. Wyznajemy zasadę: im mniej asfaltu tym lepsza zabawa!

DO STARTU POZOSTAŁO:

dni
godz
min
sek

Stężyca to miejscowość położona na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, pełna uroków dzikiej przyrody oraz przepięknych widoków. Stężyca leży nad jednym z największych jezior na Pojezierzu Kaszubskim – jeziorem Raduńskim. Oddalona jest jedynie godzinę drogi od Gdańska!

Na szczególną uwagę w Stężycy zasługuje promenada połączona z mariną i stanicą wodną na Jeziorze Raduńskim Górnym w Stężycy, która robi wrażenie swoim rozmachem i jest popularnym miejscem do aktywnego spędzania czasu dla mieszkańców i turystów.

W 2015 r. Marina w Stężycy otrzymała tytuł Najlepszej Przestrzeni Publicznej Województwa Pomorskiego. To największy tego typu obiekt na Pomorzu. 

Stężyca jest atrakcyjna pod różnymi względami. Odbywają się tu nie tylko imprezy sportowe, ale również kulturalne. Dzięki tak bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zawodnicy, którzy przyjadą do
Stężycy z rodzinami na pewno spędzą tu miło czas.

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

Polityka Prywatności
(c) 2016-2019 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl